НОВИНИ

МОН НАДАЄ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО КОМЕНТАРІВ СТОСОВНО ПЕРЕХОДУ НА 12-РІЧНУ СИСТЕМУ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНИ

У зв'язку зі коментарями у соціальних мережах та зверненнями, що надходять до МОН стосовно теми про перехід на 12-річну систему шкільної освіти в Україні, інформуємо таке. Згідно із Законом України «Про освіту» перехід на 12-річну систему шкільної освіти має відбутися у 2027 році як частина реформи НУШ. Нині експерти тільки працюють над розробленням державного стандарту про профільну старшу школу. Цей документ визначатиме, яким буде навчання у старших класах.

15:04 24.04.2023

Сертифікація вчителів базового рівня освіти — 2023: добір експертів

З 24 квітня 2023 року Державна служба якості освіти України оголошує добір експертів для забезпечення третього етапу сертифікації педагогічних працівників — вчителів української мови і літератури та математики, які здійснюють реалізацію нового державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

14:37 24.04.2023

Відбувся ІV етап ХLІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

22-24 квітня 2023 року проходив ІV етап ХLІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, яка проводиться в змішаній (очній та дистанційній) формі.Команду від Чернігівської області представляють сім учнів 8-11 класів, а саме:

09:04 24.04.2023

Завершено ІV етап LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!

20-22 квітня 2023 року проходив  ІV етап LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, яка проводиться в змішаній (очній та дистанційній) формі на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського та Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики».Команду від Чернігівської області представляли:

09:15 23.04.2023

Вітаємо учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів – хімії, біології, географії!

ІV етап LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії відбудеться в  змішаній (очній та дистанційній) формі (20 – 22 квітня 2023 року). Урочисте відкриття олімпіади 20 квітня 2023 року.

09:11 20.04.2023

Під церковні дзвони Бахмацька громада створила коло єднання напередодні свята Великодня

Великдень – це завжди про віру у перемогу добра над злом. Тож сьогодні у Бахмачі відбувся культурно-просвітницький захід «Великоднє коло», у ході якого діти разом зі своїми наставниками прикрасили інсталяцію класичними Великодніми символами, виконаними у різноманітних техніках: писанки, крашанки, декупаж, фетр, аплікація, що символізують нашу українську ідентичність. Звісно, над виробами натхненно працювали і діти, і батьки, і педагоги: розмальовували, розписували, майстрували, вишивали, творили.

17:18 11.04.2023

100 ПРИЧИН ПИШАТИСЯ, ЩО Я – УКРАЇНЕЦЬ!

Козаче, раді вітати тебе на проєкті "100 причин пишатися, що я – українець". Ми – дистанційна школа Unicorn School і на основі своєї платформи створили міні-гру, у яку зібрали купу різних та цікавих фактів про Україну.

14:10 10.04.2023

ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ СТВОРЕНО КУРС ПРО БЕЗПЕЧНУ ОСВІТУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Для шкільних вчителів, директорів і адміністрації стартував безплатний онлайн-курс із порадами провідних експертів ГС «Освіторія» у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra, МОН та за підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ – «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни».

10:33 10.04.2023

Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку

ВзаємоДіЯ = Заклади дошкільної освіти + батьки та діти + Міністерство освіти і науки України + Український інститут розвитку освіти + ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» + ЮНІСЕФ«Освіта — найвеличніше з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найвищої якості. Інакше вона абсолютно даремна» (Редьярд Кіплінг).

09:06 10.04.2023