Державне свято День Соборності України відзначили учні гімназії

Дата створення: 11:35 24.01.2020

Державне свято День Соборності України учні гімназії відзначили урочисто та патріотично. Для школярів була проведена інформаційна година «Єднання заради Незалежності» із переглядом кінофільму. Для учнів 1-4 класів була організована студія бодіарту з нанесенням елементів української символіки.

Районний семінар-практикум учителів географії

Дата створення: 16:44 23.01.2020

23 січня учителі географії  закладів загальної середньої освіти району відвідали Курінський НВК, який став базою для проведення районного семінару-практикуму «Інноваційна діяльність учителя географії як шлях до якісної освіти».

Відбулися січневі засідання методичних осередків

Дата створення: 10:43 11.01.2020

09-10 січня 2020 року більшість педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району об’єдналися для участі в роботі 17 професійних методичних осередків –  секційних засіданнях заступників директорів з навчально-виховної роботи, керівників дошкільних закладів освіти та вихователів навчально-виховних комплексів, відповідальних за підготовку команди до гри «Сокіл»(«Джура») та   районних методичних об’єднань учителів початкових класів, української мови й літератури, математики, іноземних мов, біології та хімії, основ здоров’я, фізики та астрономії, інформатики, трудового навчання, фізичної культури, предмету «Захист Вітчизни», предметів художньо-естетичного циклу, практичних психологів та соціальних педагогів, шкільних бібліотекарів, які відбулися на базі Бахмацьких гімназії та ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 1.

Наші туристи на Відкритому Кубку Варвинської ОТГ з пішохідного туризму

Дата створення: 16:04 19.12.2019

13-15 грудня  на базі КЗЗСО І - ІІІ ст. «Варвинський ліцей №1» відбувся  3-й етап обласних туристичних змагань "Адреналін – 2019-2020" - Відкритий Кубок Варвинської ОТГ з пішохідного туризму. Ці щорічні змагання проводяться з метою розвитку спортивного (пішохідного) туризму в Чернігівській та сусідніх областях як масового виду спорту та ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури в розвитку особистості.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства.»

Дата створення: 11:20 16.12.2019

У закладах загальної середньої освіти району з 25 листопада по 10 грудня 2019 року проведено щорічну Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства».

Місячник «Через обізнаність населення до подолання епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу».

Дата створення: 11:17 16.12.2019

Щороку  1 грудня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе глобальна проблема СНІДу.

І цикл супервізії для вчителів других класів НУШ

Дата створення: 09:54 16.12.2019

У термін 11, 12, 13 грудня на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№5 відбувся І цикл супервізії (наставництва) для вчителів других класів Нової української школи 2019/2020 н.р. Тренер-супервізор, вчитель початкових класів із м.Борзна Інна Дем’яненко проводила супервізію для 11 вчителів 2-х класів освітніх закладів району та Батуринської ОТГ.