Проведення національно-патріотичного форуму «Сіверська брама»

На виконання обласної цільової Програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 23.02.2017 №10-8/VІІ Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у співпраці з Чернігівським обласним молодіжним центром проводитимуть з 29 по 31 липня 2020 року в смт Седнів Чернігівського району Чернігівської області, на базі дитячого закладу «Дивосвіт», національно-патріотичний форум «Сіверська брама».

10:55 15.07.2020

Проект Громадської спілки "ОСВІТОРІЯ" Global Teacher Prize Ukraine

Премія Global Teacher Prize Ukraine пропонує цікавий виклик, шанс проявити себе та заявити про свої здобутки на всю Україну, можливість стати частиною спільноти освітян - агентів змін, куди входять фіналісти минулих років, а також - гідні призи.

09:30 15.07.2020

У господарську групу відділу освіти районної державної адміністрації запрошується на роботу електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання.

14:23 14.07.2020

Нарада з освітянами району

13 липня в райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти району, яку провела начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба.  У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Світлана Мельник та перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Воробей.

12:29 14.07.2020

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

День захисту дітей. Онлайн марафон-челендж «Яскраві барви дитинства»

16:41 02.06.2020