НОВИНИ

Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. Тож національно-патріотичне виховання є невід’ємною частиною діяльності  освітніх закладів. Завдання педагогів так побудувати виховну роботу, щоб сама її організація, приклад наставника-учителя, шкільне середовище формували в дітей патріотизм, глибоке розуміння історії свого народу, національну ідентичність і самобутність.

15:15 29.11.2019

Презентація перспективного педагогічного досвіду

27 листопада на базі Бахмацької гімназії відбулася презентація перспективного педагогічного досвіду старшого вчителя початкових класів вищої категорії Олени Янчук по проблемі «Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом упровадження інноваційних технологій». На презентацію завітали вчителі початкових класів закладів освіти міста Бахмач.

08:41 29.11.2019

Змагання з настільного тенісу серед команд ЗЗСО І-ІІІ ступенів

23 листопада 2019 року відбулися змагання з тенісу настільного ХІ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2019/2020 навчального року серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Змагання проходили на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 в яких взяли участь 18 команд. Головним суддею змагань була Тума Є.С.., учитель фізичної культури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, секретарем – Станіслав Воробей, завідуючий РМК.

10:18 27.11.2019

Підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів із навчально-виховної роботи відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа»

У зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»     20-22 листопада 2019 року на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбувся перший етап  із  підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів із навчально-виховної роботи ЗЗСО Бахмацького району та Батуринської ОТГ.

12:17 26.11.2019

Відбувся ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

23 листопада 2019 року на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської   молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні.

15:29 25.11.2019

Семінар-практикум учителів української мови та літератури

Запашним короваєм, вишитими рушниками та українською піснею зустрічала Бахмацька гімназія учасників районного семінару-практикуму вчителів української мови та літератури, який відбувся в закладі 14 листопада 2019 року. Метою зібрання було практичне ознайомлення вчителів із досвідом   формування  національно-соціальних компетентностей учнів у процесі викладання  української мови та літератури на краєзнавчому матеріалі, підвищення фахового та методичного рівня вчителів-філологів й упровадження компетентнісного підходу  в практику роботи.

09:25 15.11.2019

Семінар-практикум вчителів англійської мови

12 листопада на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся районний семінар-практикум вчителів англійської мови по проблемі «Оновлення змісту освіти з англійської мови на основі використання нових педагогічних технологій та інновацій». Участь у ньому взяли 14 вчителів 12 освітніх закладів району, які навчають учнів 1-2 класів Нової української школи.

15:56 12.11.2019