НОВИНИ

Розроблено методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Дата створення: 15:51 14.08.2017

Міністерство освіти і науки розробило та надіслало для практичного використання методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.

Хід підготовки закладів освіти до Дня знань

Дата створення: 15:58 10.08.2017

9 серпня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько здійснила робочу поїздку до Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Спільно з начальником освіти Ларисою Жуброю та директором школи Сергієм Протащуком було оглянуто приміщення школи, де проведено ремонтні роботи в класних кімнатах та коридорах.

Вступ 2017: оприлюднення рейтингових списків. Що далі?

Дата створення: 18:35 03.08.2017

Громадянська мережа ОПОРА, представники якої здійснюють громадський контроль за перебігом вступної кампанії, надає рекомендації щодо алгоритму дій вступників після оприлюднення рейтингових списків абітурієнтів.

Розглянуто питання оздоровлення дітей

Дата створення: 18:39 02.08.2017

02 серпня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела нараду за підсумками оздоровчої кампанії та її підготовки на наступний рік. Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба, директор дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Мрія» Вікторія Луценко.

До уваги керівників навчальних закладів

Дата створення: 18:41 17.07.2017

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного онлайн вивчення англійської мови на платформі Lingva.Skills. Про це йшлося на зустрічі заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея з представниками Lingva.Skills.

Урочисте відкриття ІІ зміни у Мрії

Дата створення: 18:42 11.07.2017

10 липня відбулося урочисте відкриття другої зміни дитячого позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Мрія» с. Курінь. Набираються сил та весело проводять свій час тут 80 дітей. Адже це – найкраще місце відпочинку для дітей, тут кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, загартовується, знаходить нових друзів. Дітям просто не буде часу нудьгувати.

Вишкільний табір "Легіон Північ"

Дата створення: 18:45 06.07.2017

Вишкільний табір "Легіон Північ" - новий формат національно-патріотичного виховання молоді.

Освітній Експеримент

Дата створення: 15:48 05.07.2017

У Хуторі Обирок на Бахмаччині втретє проводиться Освітній Експеримент.

Дозвілля у Мрії

Дата створення: 16:14 30.06.2017

Сонце, сосновий ліс, чисте повітря – всі ці переваги літнього оздоровлення,  а ще весела компанія, енергійні вихователі-затійники організовують відпочинок дітей  у  дитячому позаміському  закладі оздоровлення та відпочинку «Мрія»

Випускні вечори на Бахмаччині

Дата створення: 16:21 26.06.2017

24, 25 червня традиційне  свято, що лежить на межі дитинства та дорослого життя, зібрало біля шкільних порогів 232 випускники загальноосвітніх навчальних закладів району. Випускний – це завжди важлива і зворушлива подія, адже тут переплітаються радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність, залишається позаду казково-незвіданий світ пізнання, а попереду - самостійне життя.