НОВИНИ

Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

Дата створення: 15:15 29.11.2019

Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. Тож національно-патріотичне виховання є невід’ємною частиною діяльності  освітніх закладів. Завдання педагогів так побудувати виховну роботу, щоб сама її організація, приклад наставника-учителя, шкільне середовище формували в дітей патріотизм, глибоке розуміння історії свого народу, національну ідентичність і самобутність.

Презентація перспективного педагогічного досвіду

Дата створення: 08:41 29.11.2019

27 листопада на базі Бахмацької гімназії відбулася презентація перспективного педагогічного досвіду старшого вчителя початкових класів вищої категорії Олени Янчук по проблемі «Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом упровадження інноваційних технологій». На презентацію завітали вчителі початкових класів закладів освіти міста Бахмач.

Змагання з настільного тенісу серед команд ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата створення: 10:18 27.11.2019

23 листопада 2019 року відбулися змагання з тенісу настільного ХІ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2019/2020 навчального року серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Змагання проходили на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 в яких взяли участь 18 команд. Головним суддею змагань була Тума Є.С.., учитель фізичної культури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, секретарем – Станіслав Воробей, завідуючий РМК.

Підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів із навчально-виховної роботи відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа»

Дата створення: 12:17 26.11.2019

У зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»     20-22 листопада 2019 року на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбувся перший етап  із  підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів із навчально-виховної роботи ЗЗСО Бахмацького району та Батуринської ОТГ.

Відбувся ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Дата створення: 15:29 25.11.2019

23 листопада 2019 року на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської   молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні.

Районний семінар-практикум вчителів початкових класів

Дата створення: 15:22 25.11.2019

22 листопада на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№5 відбувся семінар-практикум вчителів 2-х класів НУШ та 3-х класів по проблемі «Розвиток творчих здібностей молодших школярів».

Семінар-практикум учителів української мови та літератури

Дата створення: 09:25 15.11.2019

Запашним короваєм, вишитими рушниками та українською піснею зустрічала Бахмацька гімназія учасників районного семінару-практикуму вчителів української мови та літератури, який відбувся в закладі 14 листопада 2019 року. Метою зібрання було практичне ознайомлення вчителів із досвідом   формування  національно-соціальних компетентностей учнів у процесі викладання  української мови та літератури на краєзнавчому матеріалі, підвищення фахового та методичного рівня вчителів-філологів й упровадження компетентнісного підходу  в практику роботи.

Семінар-практикум вчителів англійської мови

Дата створення: 15:56 12.11.2019

12 листопада на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся районний семінар-практикум вчителів англійської мови по проблемі «Оновлення змісту освіти з англійської мови на основі використання нових педагогічних технологій та інновацій». Участь у ньому взяли 14 вчителів 12 освітніх закладів району, які навчають учнів 1-2 класів Нової української школи.

День української писемності та мови на Бахмаччині

Дата створення: 15:47 12.11.2019

День української писемності та мови відзначають 9 листопада вже 22-й рік поспіль. Свято було засновано президентом України Леонідом Кучмою в листопаді 1997 року.