Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання  в закладах загальної середньої освіти Чернігівської області.

08:41 31.05.2019

14:55 28.05.2019

Про участь у конкурсі

Місцеві органи управління освітою                                                                                                            Заклади освіти обласного підпорядкування

14:41 28.05.2019

У світі усе починається з мами!

Щороку в травні,  коли неба блакить наповнюється пташиним співом, коли у трави й квіти вбирається земля, із весняним подихом приходить до нас прекрасний день – Свято матері. Діти в цей день дарують своїм матерям квіти, листівки, присвячують їм вірші та пісні.

16:47 22.05.2019

День вишиванки в закладах освіти Бахмацького району

У День вишиванки Бахмацький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №4 «Теремок» перетворився на мальовничу, яскраву, різнобарвну галявину вишиванок. Зранку проведено квест для середніх та старших груп «Знайди вишиванку». Під час урочистої частини діти оспівували вишиванку у піснях та віршах, танцювали таночки «Різнобарвна Україна», «Кривий танок», «Україна квітуча». Всі були у вишитому вбранні та піднесеному настрої. Проведений флешмоб «Розгорнемо наш український стяг  з любов’ю до країни у серцях» з прослуховуванням гімну України додав особливої урочистості святковому дійству.

15:21 16.05.2019

Х районні спортивні ігри школярів Бахмаччини 2018/2019 н.р.

З метою впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут юнаків і дівчат, зміцнення їхнього здоров’я, підготовки молоді до життя і трудової діяльності в 2018/2019 навчальному році проведені Х районні спортивні ігри школярів Бахмаччини 2018/2019 н.р.

09:31 15.05.2019

Змагання з легкої атлетики школярів Бахмаччини

Підсумком Х районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2018/2019 навчального року було проведення змагань з легкої атлетики. Вони відбулися 10 травня 2019 року на стадіоні ФСТ «Колос» м. Бахмач.

12:28 11.05.2019

Змагання з міні футболу для ЗЗСО І-ІІ ступенів

08 травня на міні футбольному полі зі штучним покриттям Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбулися змагання з міні футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів у залік Х районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2018/2019 навчального року.

08:15 10.05.2019