Оздоровлення 2018

У 17 закладах освіти Бахмаччини відпочинковими послугами охоплено 1200 учнів. Для дітей оргаізовується змістовне дозвілля, зокрема, екскурсії та ігри. При 6 закладах загальної середньої освіти діють літні англомовні школи. У Бахмацькій ЗОШ №5 працює англомовний волонтер з Нігерії.

12:54 08.06.2018

Новини з пришкільних таборів відпочинку

Завершився навчальний рік, закінчились уроки, домашні завдання, і наступили довгоочікувані канікули. Літні канікули – унікальний час для відпочинку, час зміцнення здоров’я, час для улюблених занять, час знайомства з новими друзями.

15:43 01.06.2018

Новини з пришкільних таборів відпочинку

Перший день літа присвячений Всесвітньому Дню захисту дітей. Як чудово, що у дітвори  сьогодні таке радісне свято. Герої казок, яких знають  учні Митченківського НВК, запросили  усіх на літній карнавал. Королева Літляндії  прочитала указ про початок літніх канікул, бо саме тепер будуть здійснюватися всі прекрасні мрії та оживуть  дива. Учні пришкільного табору „Світанок” отримали  в подарунок  2 м’ячі від Оксани Федулової – засновниці першої української школи в ОАЕ,  яка є частим гостем і спонсором нашого закладу.

15:41 01.06.2018

Новини з пришкільних таборів відпочинку

Дитинство – найкраща пора. Це час, коли ми відчуваємо себе щасливими, ми не боїмося мріяти, ми вміємо дружити і радіти кожній хвилині. Дитинство – незабутня пора, яку дуже приємно згадувати і спогадами про неї так приємно ділитися з друзями. Бути дитиною – це бути захищеним, бути оточеним піклуванням і любов’ю.

15:35 01.06.2018

День захисту дітей

Щиро вітаємо дітлахів та підлітків з Днем захисту дітей! З нагоди свята Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 вручено три ноутбуки для Нової української школи.

12:43 01.06.2018

Оздоровлення 2018

29 травня розпочали роботу 17 закладів відпочинку з денним перебуванням дітей, що функціонують на базі закладів загальної середньої освіти Бахмацького району. Відпочинковими послугами охоплено 1200 дітей. Цього року також організовано роботу 6-ти літніх англомовних шкіл на базі таборів відпочинку з денним перебуванням дітей у Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, № 1, №4, гімназії, Курінському НВК та Тиницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

14:58 30.05.2018

Останній дзвінок пролунав у закладах загальної середньої освіти Бахмаччини

Освітянам району є чим пишатися. За результатами навчального року маємо дипломи Всеукраїнського рівня. Анастасія Шекула, учениця Бахмацької гімназії, здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт МАН. Валерія Арутюнян, учениця 8 класу Бахмацької ЗОШ І-III ст. № 1 нагороджена дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Призером Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна» стала Діана Оніщенко, учениця Бахмацької гімназії.

15:10 25.05.2018

Онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогічних працівників

На виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-294 від 10.05.2018 «Щодо проведення онлайн-опитування» повідомляємо, що 10 травня 2018 року розпочинається масштабне онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогічних працівників.

14:56 25.05.2018