ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів розпочато!

Дата створення: 12:59 11.11.2019

10 листопада в актовій залі Бахмацької гімназії відбулося урочисте  відкриття ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 2019-2020 н.р. Районні інтелектуальні змагання традиційно розпочалися олімпіадою з української мови та літератури,  на яку зібралися 74 юні філологи з 7-11 класів.

Дата створення: 09:52 11.11.2019

8 листопада на базі Голінської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум вчителів класів-комплектів «Використання новітніх методик Нової української школи у практиці роботи вчителя класу-комплекту». Участь у ньому взяли  початківці семи закладів освіти району.

Відбулося виїзне засідання обласної ради старшокласників на базі Бахмацьких закладів освіти

Дата створення: 11:50 04.11.2019

Наш час потребує лідерів нової формації – людей компетентних, відповідальних, здатнихмислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.

Навчаються початківці

Дата створення: 08:44 31.10.2019

Протягом тижня із 28 жовтня по 1 листопада на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№5 проходить заключна очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які працюватимуть за новим Державним стандартом у 2021/2022 навчальному році. 33 вчителів закладів освіти району та Батуринської ОТГ готуються до роботи в умовах Нової української школи.

У Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів закладів освіти району

Дата створення: 15:15 25.10.2019

25 жовтня  на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району «Шкільна бібліотека: час нових можливостей». Щорічно, протягом жовтня, у закладах освіти району проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цьогорічний місячних шкільних бібліотек відбувався під гаслом «Бібліотека нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

24 жовтня у Варварівському НВК вирував веселий та гомінкий осінній ярмарок.

Дата створення: 15:13 25.10.2019

Традиційно, перед осінніми канікулами у Варварівському НВК проводиться осінній ярмарок. Спільними зусиллями учнів, батьків, педагогів  було створено справді святкову атмосферу з українськими народними піснями, жартами, танцями.  Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

Бахмацькі туристи на відкритому Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін- 2019-2020»

Дата створення: 15:52 21.10.2019

Уже 8-ий рік поспіль Чернігівська обласна федерація спортивного туризму проводить Відкритий кубок Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін», у якому беруть участь команди з різних районів нашої, а також Київської, Сумської, Полтавської, Миколаївської областей.

Відбувся районний семінар заступників директорів закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 15:17 21.10.2019

18 жовтня 2019 року на базі Курінського НВК та Курінської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Бахмацького району  «Формування інноваційного освітнього простору закладу освіти на засадах компетентнісного підходу як одна із умов підвищення якості освіти».

Гімназисти обрали лідера учнівського самоврядування

Дата створення: 15:07 11.10.2019

Гімназія – це маленька держава із своїми правилами і порядками.

Відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата створення: 16:11 10.10.2019

Духовним батьком, творцем і рятівником української мови й всієї нації понад  два століття тому став Великий Кобзар! Міністерство освіти і науки України десятий рік поспіль проводить конкурс, головною метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.