НОВИНИ

Участь в обласному конкурсі-огляді «Галерея кімнатних рослин» увінчалася перемогою!

У вересні-листопаді 2023 року комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено обласний конкурс-огляд внутрішнього озеленення закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Галерея кімнатних рослин»,  метою якого є активізація пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності здобувачів освіти, залучення дітей та підлітків до роботи з озеленення закладів  освіти та  формування екологічної культури особистості.

09:18 27.12.2023

Відбувся обласний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

16 грудня 2023 року відбувся обласний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у змішаній (очній та дистанційній) формі. Метою проведення конкурсу є виховання в молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу, вшанування спадщини Великого Кобзаря, виявлення та розвиток творчих здібностей обдарованої молоді.

15:05 18.12.2023

Про Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Права людини та права дитини в умовах війни»

Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Міністерством освіти і науки України проводить  Всеукраїнський конкурс учнівських робіт  «Права людини та права дитини в умовах війни».

15:46 11.12.2023

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ 2024: ХТО БРАТИМЕ УЧАСТЬ

Міністерство освіти і науки України визначило категорії вчителів, які можуть пройти сертифікацію педагогічних працівників у 2024 році, та їхню граничну кількість. 2019 року в Україні було запроваджено процедуру сертифікації вчителів початкових класів, 2023-го — учителів математики та української мови і літератури, які викладають на першому (адаптаційному) рівні базової освіти. А відтепер сертифікацію матиме змогу пройти ще одна категорія вчительства.

15:42 11.12.2023

Змагалися юні мовознавці громади

Із метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виявлення та підтримки обдарованих учнів 02 грудня 2023 року в Бахмацькій міській територіальній громаді на базі Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 відбувся ІІ (міський) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

11:51 08.12.2023

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголошує конкурс есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи»

До участі в Конкурсі запрошують молодих авторів віком до 32 років – військовослужбовців, студентів вищих навчальних закладів, магістрантів, аспірантів, вчителів та науковців. Дедлайн подачі робіт - 10 грудня 2023 року.

09:28 04.12.2023

Відбувся загальноміський етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

25 листопада 2023 року на базі Бахмацького ліцею №1 проведено ІІ (міський ) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Бахмацької міської територіальної громади, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, забезпечення інтелектуального розвитку здобувачів освіти. Учасниками конкурсу були 39 здобувачів освіти Бахмацьких ліцею №1, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, №5, Курінського, Пісківського, Стрільницького, Халимонівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Курінської та Фастовецької гімназій.

12:01 27.11.2023

День пам’яті жертв Голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв Голодоморів припадає на 25 листопада. Цьогоріч -  90-ті роковини Великого Голоду і другі  в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, що розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

08:55 25.11.2023

НМТ-2024: ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

8 листопада Верховна Рада України підтримала законопроєкт № 10092 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року». Про особливості НМТ та модель його проведення читайте нижче.

14:31 15.11.2023

У громаді стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

11  листопада 2023 року в Бахмацькій міській територіальній розпочалися щорічні інтелектуальні змагання – ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, метою яких є пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді. І традиційно першою була олімпіада з української мови та літератури, що завжди збирає справжніх поціновувачів рідного слова, творчо обдаровану молодь, натхненну скарбами національної культури.

10:18 13.11.2023