Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Керівник Євченко Валентина Костянтинівна, освіта вища

Контактні дані: тел. (04635) 4-45-48; поштова адреса Чернігівська обл. Бахмацький р-н  с. Піски вул.Центральна 39;

email: ievchenko@mail.ua

Коротка історична довідка

Школа в с. Піски заснована невідомо коли. Нинішнє приміщення введено в дію 1 вересня 1975 року. Зведено було частково на кошти колишнього колгоспу імені Куйбишева, але основне будівництво і придбання всього шкільного майна було зроблено на кошти держави. Школа розрахована на 320 учнівських місць.

До 1975 року навчання учнів проводилося в 5 приміщеннях, що знаходились на території села. Крім навчальних приміщень, були окремі будівлі  шкільної бібліотеки, їдальні,вуликів із бджолами. Старі приміщення школи не збереглися. Лише одне реконструйоване, в якому нині знаходиться сільська рада.

На території нинішньої  школи є сад, який посадили учні під керівництвом колишнього вчителя біології  Вовка В.К. Учителі школи брали активну участь у художній самодіяльності села: Євченко М.П., подружжя Шкарлатів, Пушенко Г.Г., Коваленко Г.А., Хроміч С.О., Пушенко Н.Ф., Луговик М.С., Луговик Р.О.,  Євченко С.О., Заїка М.І.  та інші.

Нині  в школі навчається 55 учнів: 30 учнів 1-4 класів і 25 учнів 5-9 класів.

Колектив школи очолює  Євченко В.К., яка працює на посаді директора 15 років. Педагогічний колектив налічує 14 основних працівників  і 1 вчитель -сумісник. Працівники школи мають освітньо-кваліфікаційний рівень:

-спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії-3;

-спеціаліст першої кваліфікаційної категорії-7;

- спеціаліст другої кваліфікаційної категорії-3;

- освітня категорія «Спеціаліст»-2.

Більшість педагогів мають стаж педагогічної роботи  більше  20 років.

В школі працюють  9 технічних  працівників.

Школа працює вже не перший рік над науково-методичною проблемою В.О Сухомлинського.  Співпрацює з ПСП «Пісківське». На базі  школи діє «Школа мистецтв», яку відвідують майже всі учні школи. В «Школі мистецтв» працюють гуртки: образотворчого мистецтва «Палітра», соломоплетіння «Колосок», декоративного розпису «Чарівний світ розпису»,  гри на бандурі «Калина», секція кінного спорту.