Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Рубанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Директор школи Булах Оксана Георгіївна, освіта повна вища

Контакти  закладу:  тел.   (04635) 4 61 48    поштова  адреса 16570 Чернігівська область Бахмацький район с. Рубанка, вулиця Жовтнева 1    email rubanka_zosh@mail.ru

Коротка історична довідка

Школа, побудована паном Костянтином Рачинським у 1861 році, спочатку мала вигляд одноповерхової  цегляної  будівлі,  розрахована була на 2 класи, в яких навчалися лише самі хлопчики. Дівчатка навчалися у приміщенні колишнього дитячого садка. До революції школа була однокласною церковно-приходською, у якій служитель церкви навчав учнів читати, писати, рахувати та вів уроки закону Божого. Навесні проводилися екзамени з основних предметів, які проходили в один день. На них був присутній сам пан Рачинський. Після закінчення школи всім учням видавалося свідоцтво,  а здібні учні,  крім нього, від пана отримували срібний карбованець та поцілунок у чоло.

Після революції 1917 року надбудовано другий поверх, у яких мали змогу навчатися ще три класі. З 1917 і до 1939 року школа була семирічкою. У 1939 році – відкрили 8-й клас, 1940 – 9-й. Під час окупації села фашистами  була лише початкова школа. З 1943 року школа стала десятирічкою.

Нове приміщення школи було побудоване в 1991 році. На сьогоднішній день у школі навчається 39 учнів  та працює 11 вчителів.

Інформація про педагогічних працівників

№ п/п

ПІБ

Освіта

1.

Нескуба Людмила Миколаївна

Повна вища

2.

Коваленко Наталія Михайлівна

Повна вища

3.

Кудлай Олена Григорівна

Повна вища

4.

Сиволожська Ольга Михайлівна

Повна вища

5.

Лубенець Сергій Михайлович

Повна  вища

6.

Астахова-Сиволозька Євгенія Петрівна

Повна вища

7.

Гнилицька Катерина Володимирівна

Повна вища

8.

Горбаченко Василь Якович

Повна вища

9.

Кравченко Сергій Миколайович

Повна вища

10.

Третяк Ірина Миколаївна

Базова вища