Стрільницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Керівник: Герасько Наталія Віталіївна. Освіта-вища, ЧДПІ ім.Т.Г.Шевченка

Контакти закладу: тел. (04635) 4 72 49,  поштова адреса  16516 Чернігівська область Бахмацький  район  с.Стрільники,  вул. Шкільна, 10. email strilzosh@ukr.net

Коротка історична довідка

Перше приміщення школи було збудоване в 1881 році. В школу ходили по бажанню і можливостях батьків. До 1927 року в школі навчалося біля 50 учнів. В середині 30-х років XX століття, після введення обов'язкової початкової і запровадження семирічної освіти у школі вже налічувалось до 140-150 учнів. Під час Великої Вітчизняної війни діти навчались з дозволу окупаційної німецької адміністрації, було сформовано 4 класи, учні навчались на протязі 2-3 місяців. Потім приміщення школи було зайняте для потреб німецьких військових властей. З 1 жовтня 1943 року школа відновлює свою роботу, маючи 5 класів. В повоєнний час директорами школи працювали Петренко Дарія Самойлівна, Горбач Андрій Степанович, Суденко Іван Петрович. Статус семирічки школа мала до 1958 року.

Ввесь час кількість дітей у школі збільшувалася і виникла необхідність у будівництві нового приміщення. Будівництво сучасного приміщення школи розпочалося в 1959 році і було завершено в 1965 році.

На сьогоднішній день в школі навчається 64 учні:

• 1-4 кл. – 21;
  • 5-9 кл. – 34;
  • 10-11 кл. – 9;

У навчальному закладі працює 17 педагогічних працівників. Склад педагогічного колективу Стрільницької ЗОШ І-ІІІ ст. на 2015-2016 н.р. за категоріями:

Вища категорія – 4,

І категорія – 6,

ІІ категорія -2,

Спеціаліст -5.

Методична робота з педкадрами у Стрільницькій ЗОШ I-III  ст.   зорієнтована на вирішення науково – методичної проблеми: “Розвиток творчої індивідуальності  вчителя, підвищення результативності та якості навчально-виховного процесу шляхом упровадження нових технологій”

У навчальному закладі працює 4 методичні об’єднання : МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу, МО вчителів природничого – математичного циклу , МО класоводів, МО класних керівників .