Бахмацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4

Директор школи  Трикоз Оксана Миколаївна, освіта вища

Контактні телефони (04635) 2-13-05 поштова адреса  16500 Чернігівська область Бахмацький район м. Бахмач вулиця Богдана Хмельницького 11. email bahmatska_zosh4@i.ua

Коротка історична довідка

Перша згадка про школу датується 1892 роком. За свідченнями  і спогадами очевидців та дослідженнями працівників міського краєзнавчого музею, саме в приміщенні сучасного дерев’яного будинку школи, який відноситься до історичних об’єктів міста, розміщувалась церковно-приходська школа, окремо для хлопчиків та дівчаток. А пізніше, у 1917-1919 роках, до приміщення жіночої школи була прибудована ще й церква, найперша в місті Бахмач. З 1919 року це була восьмирічна гімназія, а потім  -семирічна школа з українською мовою навчання, з 1934 року -   залізнична школа №48 Києво-Московської залізниці з управлінням у м. Калуга.

У 50-х роках, коли в місті були відриті інші школи, 48 залишалася базовою. За період свого існування вона пройшла шлях від церковно- приходської до загальноосвітньої, випустила тисячі  учнів у життя, зберегла традиції та історико-культурні надбання для прийдешніх поколінь.