A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молодіжної політики та спорту Бахмацької міської ради

Увага конкурс

Відділ освіти Бахмацької райдержадміністрації
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бахмацької районної  ради

 

Найменування та місцезнаходження закладу:

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бахмацької районної  ради                                                                                                            16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вулиця Соборності, 42.

Найменування посади та умови праці:

Консультант комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бахмацької районної  ради

Оплата праці здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2012 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» зі змінами.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

На посаду консультанта Центру призначається особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) з математичної, природничої, інформативної галузей, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше  п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, планування та визначення траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників, розробки документів закладу освіти, організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, в тому числі з використанням технологій дистанційного навчання, упровадження компетентністного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти, має навички роботи в системі програмного забезпечення Microsoft  Office, Microsoft Power Point, Zoom, тощо, а також пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.    

Конкурсний відбір передбачає складання кваліфікаційного іспиту (знання законодавства у сфері освіти) та проведення співбесіди.

 

 

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

Особа, яка виявила бажання взяти участь у Конкурсі, подає у визначений строк (особисто або поштою) такі документи:

      - заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

      - автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

      - копія паспорта громадянина України;

      - копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра;

       - копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше 5 (п’яти) років на день їх подання;

        - документи (довідки про курси, сертифікати тощо), що підтверджують наявність досвіду впровадження інновацій, педагогічних  технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних.

           Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації. У разі невідповідності поданих документів встановленим вимогам претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляється. Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово комісію.Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Місце та строк подання документів:

Документи подають особисто або поштою з 6 по 16 жовтня 2020 року з 8.00 до 17.00 за адресою: 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вулиця Соборності, 42, відділ освіти Бахмацької райдержадміністрації

Телефон для довідок (04635)2-17-42

E-mail: metod01@meta.ua

Детальніша інформація щодо конкурсу за посиланням

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень