A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молодіжної політики та спорту Бахмацької міської ради

Тиницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Керівник: Кривенко Лариса Петрівна. Освіта-вища

Контакти  закладу:  тел.   (04635) 4-77-14    поштова  адреса  вулиця Центральна, 8, село Тиниця, Бахмацький район, Чернігівська область 16560  сайт  tynytsia-zoch.ucoz.ru    email   tynytskaZOSH@ukr.net

Коротка історична довідка  

У 1874 році в селі Тиниця  відкрита перша Земська школа, яка працювала до революції 1917 року. Вона була вкрита солом’яною стріхою. У селі діяла чотирьохрічна школа, в якій навчалося 100 учнів. Більша частина населення була неписьменна. Закону про обов’язкове навчання не було, а тому частина учнів залишали школу з 2-го і 3-го класів. Таким чином, випускали з четвертого класу 14-16 учнів. У школі працювало 2 - 3 учителі. Перший випуск учнів здійснено у 1876 році. Це 16 випускників - усі хлопці. На випускних іспитах, крім учителя, були присутні поміщик та інспектор народної освіти міста Конотопа. Першим директором школи був Науменко Іван Федорович,  другим – Савенко Єгор Пилипович.

До більшовицької  окупації Тиницька школа носила ім'я Павла Ґалаґана.      З осені 1917 року навчання в школі велося рідною мовою. На той час був лише один шкільний будинок на чотири класні кімнати, збудований коштом сільської громади та шляхтянки Олени Кочубей-Майорової, який проіснував до 1943 року  та мав такий вигляд

Після Голодомору в селі не змогли набрати дітей на десятирічну освіту, тому до 1938 року школа була семирічною. Діти старших класів до того часу  навчалися в Бахмачі, Конотопі У 1938 році в селі відкрито середню школу, де навчалося близько   600 учнів. Навчання проводилось у дві зміни. Перший випуск середньої школи був у 1941 році. Випущено зі школи 26 учнів,  а також був випуск із 9-го класу. Багатьох випускників  було мобілізовано на фронт.

В окупаційний період села в школі розташовувався німецький госпіталь. Коли німецькі війська відступали, то спалили всіх своїх поранених солдат, що знаходилися в госпіталі. Так була спалена школа. У післявоєнний період розпочалося будівництво приміщень сучасної школи.

На сьогоднішній день Тиницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - це 127 учнів, 23 педагоги, 11 працівників.

  • 1-4 кл. – 59;
  • 5-9 кл. – 57;
  • 10-11 кл. – 11;

У навчальному закладі працює 23 педагогічних працівників. Склад педагогічного колективу Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. на 2015-2016 н.р. за категоріями:

Вища категорія – 8, 

І категорія – 6,

ІІ категорія -2, 

Спеціаліст -7.

Звання “ старший учитель” мають 7 педагогів

Методична робота з педкадрами в Тиницькій ЗОШ I-III  ст.   зорієнтована на вирішення науково – методичної проблеми: “Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом упровадження елементів інноваційних технологій ”

У навчальному закладі працює 4 методичні об’єднання : МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу, МО вчителів природничого – математичного циклу , МО  вчителів початкових класів, МО класних керівників.

Інформація про педпрацівників

№з/п

Прізвище. ім’я, по батькові

Освіта

1

Кривенко Лариса Петрівна

вища

2

Йосипенко Микола Володимирович

вища

3

Топтун Лідія Григорівна

вища

4

Логвиненко Тетяна Василівна

базова вища

5

Кашук Наталія Федосіївна

вища

6

Гриценко Лідія Миколаївна

вища

7

Дробот Надія Григорівна

вища

8

Дуля Любов Василівна

вища

9

Піхота Володимир Миколайович

вища

10

Піхота Любов Григорівна

вища

11

Гриценко Микола Олексійович

вища

12

Заїка Тетяна Миколаївна

вища

13

Пискун Тетяна Іванівна

вища

14

Бойко Світлана Василівна

вища

15

Недбайло Інна Петрівна

вища

16

Іващенко Тетяна Георгіївна

вища

17

Шокун Наталія Миколаївна

вища

18

Ворона Лариса Анатоліївна

вища

19

Орел Олена Петрівна

вища

20

Стрикун Микола Володимирович

вища

21

Іванова Ольга Сергіївна

вища

22

Гришко Оксана Миколаївна

вища

23

Шевченко Наталія Анатоліївна

вища

23

Сунка Юлія Валеріївна

вища

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень