Фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт - 2018"

Дата: 16.04.2018 08:31

13 квітня 2018 року на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 проведено фестиваль школярів «Козацький гарт» у залік ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 навчального року. У змаганнях взяли участь 10 команд закладів загальної середньої освіти.

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт – 2018» має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти.

Програмою фестивалю було передбачено проведення таких видів змагань: «Човниковий біг» 4×9 метрів (юнаки і дівчата); Стрибки у довжину з місця (юнаки і дівчата); Стрибки через скакалку протягом 30 секунд (дівчата); Перетягування канату (юнаки).

Результати змагань

Переможці фестивалю

Розминка перед змаганнями

Стрибки у довжину з місця