Проведено ІІ (міський) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 06.12.2021 12:10

04 грудня на базі Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 відбувся ІІ (міський) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, участь у якому взяли 53 учні 3-11 класів із 10 закладів загальної середньої освіти громади: Бахмацького ліцею №1, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та філії, №4, №5, Курінського, Пісківського, Тиницького, Халимонівського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Курінської гімназії.

Конкурс проведено на виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334,  та з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед учнівської молоді. До  І (шкільного) етапу конкурсу, урочисте відкриття якого відбулося у День писемності, долучилося 496 учнів 3-11класів усіх закладів загальної середньої освіти громади.

Під час ІІ етапу юні  знавці української мови виконали завдання на знання лексикології, фразеології, стилістики, граматики й продемонстрували творчі уміння під час написання творів та публічних промов на задані теми.

Журі конкурсу відзначило високий рівень підготовки команд Бахмацького ліцею №1, ЗЗСО №5, ЗЗСО №2  та окремих учасників ЗЗСО №4, Курінського і Тиницького закладів освіти.

3 переможці конкурсу, які набрали найбільше балів, незабаром представлять Бахмаччину в ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, тож бажаємо їм нових здобутків і перемог!