VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

Дата: 20.11.2017 14:25

«Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства і що в пошані всього людства знаходять безсмертя», - ці  слова О. Гончара про наймогутнішого з геніїв українських.  І  19 листопада  вкотре ми мали можливість переконатися в їх справедливості  під час ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся  на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

У конкурсі взяли  участь 95 учнів 5-11 класів із 24 закладів  загальної середньої освіти району та Батуринської ОТГ. Як і щороку, учасникам було запропоновано ряд креативних завдань,  під час виконання яких вони мали можливість розмірковувати над Шевченковим словом,  перевірити свій рівень знань біографії та творчості митця, управність написання різножанрових творів: замальовок, нарисів, есе, заміток. Члени журі отримали задоволення від висловлень бачення неординарності та  актуальності поезій Великого Кобзаря  в наш час, розуміння значною частиною учасників невмирущості його слова. Переможцями конкурсу стали учні Бахмацьких гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ЗОШ І-ІІІ ст. №5, Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст., Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. та Фастовецького НВК.

Результати ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

Результат пошуку зображень за запитом "шевченко"

Робота журі