"Соняшник" – гра  справжніх патріотів

Дата: 06.03.2018 15:19

«Соняшник» - це конкурс мовознавчий!
«Соняшник» - це сонця промінець!
Він для нас цікавий і повчальний.
Мову знати - це для всіх взірець!

Уже шостий рік учні Варваврівського НВК залюбки беруть участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник".  Цьогорічна гра розпочалася   декламуванням віршів про соняшники та висловів про мову. Учні виготовили символ гри – соняшник.

До участі у грі дітей спонукала допитливість, активність, уболівання за рідну мову, а найголовніше – бажання пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з мови, а й історії України, звичаїв і традицій нашого народу. Учнів чекали цікаві завдання, котрі  вони  виконували із  задоволенням. Цього дня у школі  панував теплий весняний настрій. Хоч на вулиці була морозна погода, в душі кожного розцвітали соняшники , як нагадування про тепле літо.

Зараз учасники з нетерпінням чекатимуть результатів,  які зможуть переглянути на особистій сторінці в соціальних мережах, а у травні – нового шкільного свята, де всі отримають свої сертифікати, а переможці – подарунки.

Результат пошуку зображень за запитом "Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»"