Обласний етап «Олімпійське лелеченя – 2018»

Дата: 23.04.2018 15:26

21 квітня  у місті Чернігові відбувся  III тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя - 2018"

Основна мета такого Заходу – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, підготовка до високопродуктивної праці, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів.

Бахмацький район представляла команда  «Олімпіонік» Бахмацької ЗОШ I-III ст. № 5 у складі: Сторубльова Олександра, Остапченка Марка, Мозгового Віталія, Кучеренка Арсена, Власкова Олександра, Пирогова Євгена, Ільченко Анастасії, Хроленко Ольги, Коваленко Анастасії, Данилець Інни, Шевченко Владислави, Ведмідь Анастасії.

Програма змагань складалася з таких видів: презентація команди, комбінована естафета, волейбол, вікторина.

Завдяки згуртованості та серйозному налаштуванні на перемогу «бахмацькі лелеченята» проявили всі свої швидкісно-силові якості,  і  здобули І місце у грі волейбол, II місце –  у презентації команди.

У загальному заліку місця розподілилися ось так: I місце - Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, ІІ місце – Талалаївський район, ІІІ місце – Варвинський  район.

Команду підготували тренер – Татаренко Ігор Володимирович, педагог-організатор – Куслій Яна Миколаївна.

Хочеться побажати усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя – міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

Команда Олімпіонік

Відкриття змагань