Розпочинається І (міський) етап Всеукраїнського дитячого літературного конкуру "Ми за безпечне майбутнє" на протипожежну та техногенну тематику

Дата: 09.02.2022 16:43

Всеукраїнський літературний конкурс "Ми за безпечне майбутнє" на протипожежну та техногенну тематику проводиться серед дітей різного віку з метою формування в підростаючого покоління громадського світогляду та громадської позиції в забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі,

виховання культури безпеки життєдіяльності.

Завданнями конкурсу є залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування в них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

Учасниками конкурсу можуть бути діти віком від 6 до 18 років.

Передбачено розподіл учасників на:

• три вікові категорії:
  • від 6 до 10 років;
  • від 11до 14 років;

- від 15 до 18 років.

• 2 номінації конкурсу:

1. Художній твір (оповідання, повість, казка, нарис).

2. Поетичний твір (вірш, поема).

Роботи виконуються на теми (на вибір):

1. Запобігання пожежам від необережного поводження з вогнем;

2. Захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій;

3. Робота, навчання й побут професійних пожежних-рятувальників, працівників Добровільного пожежного товариства України, дружин юних пожежних;

4. Історія пожежництва рідного регіону;

4. Заняття пожежно-прикладним спортом;

5. Пожежі в побуті та на виробництві, лісові пожежі й на хлібних полях;

6. Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Роботи оцінюють за такими критеріями:

•  змістовність;
  •  стиль;
  •  грамотність викладу;
  •  відповідність тематиці;
  •  відповідність історичним подіям (для історичних нарисів);
  •  оригінальність.

Вимоги до оформлення робіт:

Літературні  твори,  подані  на  Конкурс,  мають бути написані державною мовою та вівдповідати нормам українського правопису; виконані компютерним набором на папері формату А4 (шрифт TIMES NEW ROMAN, кегль 14, інтервал 1,15).

На кожній роботі, що подається на 1-й етап конкурсу, на  титульній сторінці потрібно вказати назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові, вік, домашню адресу, номер телефону, навчальний заклад (для школярів та студентів), електронну пошту учасника.

Роботи подаються до  28 лютого  2022 року  у відділ освіти, сім’ї, молодіжної політики та спорту виконкому Бахмацької міської ради.

Детальні умови за посиланням розпорядження