Стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 06.02.2023 10:08

У лютому стартував ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році.

На розгляд журі 46-ти наукових секцій представлено 135 дослідницьких проєктів учнів із 5 закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування, а також закладів загальної середньої освіти 25 територіальних громад області, міст Прилук і Чернігова.

Протягом лютого члени журі проведуть заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт учасників конкурсу-захисту, під час постерного захисту безпосередньо поспілкуються з конкурсантами у формі питань-відповідей, перевірять їх знання з теми дослідження та самостійність його виконання. Під час наукової конференції учасники конкурсу-захисту продемонструють уміння оприлюднювати й поширювати нові наукові знання, які вони отримали під час роботи над дослідницьким проєктом.

З метою забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 постерні захисти й наукові конференції будуть проходити в режимі онлайн.

Бахмацьку громаду представить учень 11 класу Бахмацького ліцею №1 Гнідовський Максим з науково-дослідницькою роботою «Моделі проєктивної площини в задачах евклідової геометрії» в секції «Математика» (науковий керівник - Вовк Оксана Василівна, учитель математики). Журі І етапу відзначило високий рівень виконання досліджень, глибоке володіння матеріалом,  чіткість, логічність викладу, навички критичного аналізу наукових проблем та культуру мовлення учасника. Юний науковець був нагороджений дипломом ІІ ступеня Бахмацької міської ради та отримав рекомендацію на участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Конкурс-захист триватиме до 28 лютого.

Бажаємо успіхів усім конкурсантам!

За матеріалами сайту Управління освіти і науки