Вітаємо учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури й Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

Дата: 06.04.2023 10:01

2 квітня 2023 року розпочався ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Переможці обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури беруть участь у фінальному етапі змагання, який відбувається в місті Львові. Учасниками Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури стали  110 учнів 8-11 класів з усіх областей України та м. Києва.

Команду від Чернігівської області представляють 5 учнів:

Аліна Бойко, учениця 8 класу Бахмацького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 5 Бахмацької міської ради;

Олена Лишко, учениця 9 класу Ічнянської гімназії імені Васильченка Ічнянської міської ради;

Анастасія Безнощенко, учениця 10 класу Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради;

Юлія Тертична, учениця 10 класу Бахмацького ліцею № 1 Бахмацької міської ради Чернігівської області;

Поліна Андрійченко, учениця 11 класу Новобілоуського ліцею Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

У місті Івано-Франківську проходить IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, учасниками якої  стали 119 учнів із 17 областей України. Команду від Чернігівської області представляють 4 учні:

Антон Якимець, учень 8 класу Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики»;

Віталій Доценко, учень 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів «Варвинський ліцей № 2» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області;

Роман Федько, учень 10 класу Бахмацького ліцею № 1 Бахмацької міської ради Чернігівської області;

Сергій Коваль, учень 11 класу Ічнянського ліцею № 4 Ічнянської міської ради.

Вітаємо наших юних обдарувань, бажаємо учасникам натхнення, творчого та інтелектуального зростання, добра та миру! Висловлюємо щиру вдячність педагогам та наставникам обдарованих учнів!

За матеріалами сайту ЧОІППО