Учнівська команда Бахмацької громади здобула першість у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

Дата: 16.05.2023 16:14

Протягом січня - лютого 2023 року в області проведено Всеукраїнські  учнівські олімпіади із 16 навчальних предметів, метою яких було виявлення та розвиток обдарованих учнів,стимулювання творчого самовдосконалення здобувачів освіти та підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових, спеціальних та фахових дисциплін.

Участь в інтелектуальних змаганнях узяли  15 команд від 11 територіальних громад (Бахмацька, Березнянська, Варвинська, Дмитрівська, Ічнянська, Кіптівська, Менська, Новобасанська, Новобілоуська, Плисківська, Седнівська),   два закладів освіти обласного підпорядкування (Комунальний заклад «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради, Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради),  приватний заклад освіти «МудрАгелики»  та Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

За рішенням журі переможцями олімпіад було визначено 153 учасники, які отримали 48 дипломів І ступеня, 53 дипломи II ступеня та 52 дипломи III ступеня.

Кращі результати показали учнівські команди Бахмацької територіальної громади та Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради, які вибороли по 28 дипломів переможців (у минулому навчальному році здобувачі освіти Бахмацької громади вибороли 20 дипломів, ліцеїсти - 21 диплом).

За загальними підсумками першість в обласному етапі олімпіад здобула команда учнів закладів загальної середньої освіти Бахмацької міської територіальної громади!

Друге місце посіла команда Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради; третє, четверте - команди здобувачів освіти Новобасанської, Ічнянської територіальних громад (відповідно). У першу десятку ввійшли команди школярів Варвинської (5 місце), Менської (7 місце), Кіптівської (9 місце), Дмитрівської (10 місце) територіальних громад. Учнівська команда Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради посіла 6 місце, команда Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою - 8 місце.

Щороку частина учнів демонструє високі результати змагань із різних навчальних дисциплін, виборюючи по декілька дипломів переможців обласного етапу олімпіад. Серед учасників є школярі, які нагороджені дипломами переможців у двох і навіть трьох олімпіадах. Цьогоріч двадцять чотири учні вибороли 51 диплом переможця, із них 21 учень - по 2 дипломи переможців, 3 учні - по три дипломи.

Знання з двох предметів на високому рівні продемонстрували:

• Небеський Артем Сергійович, учень 9 класу Бахмацького ліцею №1 (диплом І ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, диплом ІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови);
  • Тчаннікова Людмила Борисівна, учениця 11 класу           Бахмацького ліцею №1 (диплом ІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії);
  • Федько Анастасія Вікторівна, учениця 8 класу        Бахмацького ліцею №1 (диплом ІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, диплом І ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології);
  • Федько Роман Вікторович, учень 10 класу Бахмацького ліцею №1 (диплом І ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, диплом І ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики);
  • Конюшенко Назар Юрійович, учень 9 класу Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 (диплом І ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики).

Високий рівень розвитку ключових освітніх компетентностей продемонстрували здобувачі освіти, які набрали найбільшу кількість балів на олімпіадах. У Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури – це  Юлія Тертична, учениця 10 класу Бахмацького ліцею № 1 (учитель Іванько О.М.). У олімпіаді з біології високі бали отримали Анастасія Федько, учениця 8 класу Бахмацького ліцею № 1 (учитель Мартиненко І.Г.). Переможниця олімпіади з технологій (трудового навчання) Вікторія Якименко, учениця 10 класу Бахмацького ліцею № 1 (учитель Семенчук О.І.) набрала найбільшу кількість балів за виконання всіх видів завдань.

У цілому ж усі 28 дипломантів продемонстрували ґрунтовне підготування та високий рівень  здібностей.

Вітаємо обдарованих учнів, їх наставників та батьків із вагомими здобутками на шляху до інтелектуального Олімпу!