Вітаємо дипломантів екологічних конкурсів !

Дата: 29.05.2023 09:33

Екологічне виховання – один із пріоритетних напрямків розвитку сучасної школи в громаді  та системи освіти в цілому. Тому з метою формування в учнів екологічної свідомості, природоохоронної культури, навичок збереження довкілля й умінь застосовувати здобуті знання  педагоги активно залучають здобувачів освіти до участі в масових заходах міського, обласного та всеукраїнського рівнів еколого-натуралістичної тематики.

Яскравим виявом креативності та майстерності стала участь учнів закладів освіти громади в обласному етапі Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Душа села». Представлені роботи вирізнялися творчим підходом, оригінальністю, актуальністю порушеної проблеми, якістю оформлення, цікавим викладенням власних поглядів з використанням різних видів декоративно-прикладного мистецтва. 8 здобувачів освіти Бахмаччини стали призерами обласного етапу конкурсу й  нагороджені дипломами:

у номінації «Природні об'єкти села очима дітей» - ручні вироби: прикраси або аксесуари (кулон/сережки/браслет/ окуляри:

за ІІ місце:

• Олена Мосійчук, учениця Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 (кер.Лариса Ткаченко);

у номінації «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів» - ручні вироби з тканини:

за ІІ місце:

• Тіхон Пушенко, учень Стрільницького ЗЗСО І-ІІІ ст. (кер. Наталія Герасько);
  • Владислава Павліченко, учениця Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 (кер. Лариса Ткаченко);
  • Софія Литовченко, учениця Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2  (кер. Олена Удовичко);
  • Дмитро Журавель, учень Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 (кер. Валентина Туз);

за ІІІ місце:

• Яків Пухкал, учень Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 (кер.Лариса Ткаченко)

Результативною була участь наших учнів у  щорічній Всеукраїнській акції-змаганні «День юного натураліста -2022», організованій Національним еколого-натуралістичним центром з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування екологічної культури та залучення до практичної природоохоронної  діяльності.  Переможцями обласного етапу й призерами  Всеукраїнського став учнівський колектив 10-11 класів  Бахмацького ЗЗСО  І-ІІІ ст. №4  під керівництвом  учителя біології й екології Трикоз О.М., які нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки України за змістовну роботу щодо вивчення й збереження природи рідного краю та зайняте третє місце.

Вітаємо обдаровану учнівську молодь та їх наставників, бажаємо нових здобутків і перемог!!!

Конкурсні роботи можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/gzjQywEbJIE.