Участь в обласному конкурсі-огляді «Галерея кімнатних рослин» увінчалася перемогою!

Дата: 27.12.2023 09:18

У вересні-листопаді 2023 року комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено обласний конкурс-огляд внутрішнього озеленення закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Галерея кімнатних рослин»,  метою якого є активізація пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності здобувачів освіти, залучення дітей та підлітків до роботи з озеленення закладів  освіти та  формування екологічної культури особистості.

Учениці Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Бахмацької міської ради Вероніка Кантур, Іванна Руденко, Анна Олійник (творча групи «Паростки», кер. Марченко С.А.) успішно реалізували цікавий проєкт-дослідження кімнатних рослин і стали переможцями конкурсу. Здобувачки освіти опрацювали інформаційні джерела і сформували основні вимоги щодо вирощування, розмноження та догляду за кімнатними рослинами. Дівчата представили свій досвід озеленення навчального закладу та надали корисні  поради щодо створення композицій з кімнатних рослин у міні-проєктах: «Художні композиції з кімнатними квітами» (Вероніка Кантур),  «Кімнатні рослини на підвіконнях та озеленення фойє» (Анна Олійник), «Кімнатні рослини в класних кімнатах»  (Іванна Руденко). Також  журі відзначило розробку позаурочного заходу «Мандри з кімнатними рослинами», яка допомагає учням ознайомитися з особливостями цих рослин.

Вітаємо учениць та педагога з перемогою в обласному конкурсі й бажаємо подальших творчих здобутків!