Стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

Дата: 15.01.2024 10:04

14 січня  в області стартував  ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 навчальних предметів, який триватиме до 18 лютого. В умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні головним є створення безпечних умов для організації проведення учнівських інтелектуальних змагань. Тому олімпіади будуть проходити у змішаній (очній та дистанційній) формі. Учасниками обласного  етапу олімпіад стануть близько 1300 школярів 7–11 класів закладів загальної середньої освіти із 50 територіальних громад області, двох закладів освіти обласного підпорядкування та Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики».
Традиційно ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад розпочався олімпіадою з української мови та літератури. . Нашу громаду представляли 5 учнів: Сидоренко Анна (8 клас, Бахмацький ліцей №1), Бойко Аліна (9 клас, Бахмацький ЗЗСО №5), Оніщенко Вікторія (9 клас, Бахмацький ліцей№1), Небеський Артем (10 клас, Бахмацький ліцей №1), Тертична Юлія (11 клас, Бахмацький ліцей№1). З вітальним словом до учасників звернувся начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Участь в олімпіадах доводить, наскільки важливо сьогодні молодій людині не просто володіти інформацією в тій чи іншій галузі знань, а вміти ефективно шукати та використовувати цю інформацію в проблемних життєвих ситуаціях.
Тож бажаємо учасникам успіхів, натхнення, творчих здобутків та віри у невичерпні можливості людського розуму.
Ваші здобутки наближають Україну до Перемоги!

За матеріалами сайту ЧОІППО

Вітальне слово Юрія Музики