21, 22 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із англійської мови, астрономії, біології та історії

Дата: 22.01.2024 12:38

20 січня 2024 року було проведено Всеукраїнську учнівську олімпіаду з англійської мови. В інтелектуальному змаганні взяли участь 38 команд із 39 територіальних громад, 2 закладів освіти обласного підпорядкування та закладу освіти приватної форми власності. Сто вісім здобувачів освіти (9 клас ‒ тридцять сім, 10 клас ‒ тридцять дев’ять, 11 клас ‒ тридцять два) протягом двох годин демонстрували свої знання з іноземної мови, виконуючи завдання 2 турів (творча письмова робота, читання).

Бахмацьку громаду представляли здобувачі освіти Бахмацького ліценю №1 Оніщенко Вікторія, Небеський Артем, Соколов Олексій та учениця Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Бойко Аліна.

Оцінювання відповідей здійснюватимуть учителі англійської мови області, науково-педагогічні працівники Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

20 січня 2024 року в області відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії.

Учасниками олімпіади стали 23 учні 10, 11 класів із 10 територіальних громад області та 2 закладів освіти обласного підпорядкування, серед яких і  учень 11 класу Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Пилипенко Артем. Протягом 4-х годин учні 10, 11 класів закладів загальної середньої освіти області виконували теоретичні задачі, завдання практичної спрямованості та тестові завдання.

21 січня 2024 року відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіади з біології.

В олімпіаді взяло участь 115 здобувачів освіти 8–11 класів. Серед них учні загальної середньої освіти із 39 територіальних громад області, 2 закладів освіти обласного підпорядкування. Протягом чотирьох годин здобувачі освіти виконували тестові завдання різного рівня складності та експериментальні задачі.Під час виконання експериментальних задач учням 8–11 класів було запропоновано проаналізувати фотографії, графіки, малюнки, табличні дані та пояснити закономірності біологічних явищ; класифікувати біологічні об’єкти, процеси; встановити зв’язки між вивченим матеріалом різних розділів біології.

Від нашої громади участь узяли переможці ІІ етапу олімпіад,  4 учениці Бахмацького ліцею №1:Котенко Анастасія, Федько Анастасія, Іценко Варвара, Шатан Дар’я.

21 січня 2024 року відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії. В олімпіаді взяли участь 116 учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти з 40 територіальних громад, 2 закладів освіти обласного підпорядкування та приватного закладу освіти «МудрАнгелики».Завдання олімпіади складалися з п’яти відкритих запитань з історії України та всесвітньої історії. Школярам було запропоновано написати есе на задану тематику, розробити власні критерії оцінки історичних явищ різних епох, розподілити історичні поняття за різними історичними періодами, висловити власну, аргументовану думку до історичних подій.

У цьому випробуванні брали участь також 4 бахмачан:Сидоренко Анна, Байло Максим, Проскура Анастасія - з  ліцею №1 та Швець Крістіна з ЗЗСО №5.

Бажаємо учасникам олімпіад успіхів, творчого та інтелектуального зростання, добробуту  та миру! Наближаємо Перемогу разом!

За матеріалами сайту ЧОІПППО