Фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 05.02.2024 13:32

03 лютого 2024 року відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Змагання проводилось на базі Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики» (директор Неля Лавріненко) та Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (директор Тетяна Шевчук) з дотриманням вимог безпеки під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.

У фінальному етапі конкурсу взяв участь 31 переможець обласного етапу змагання: 15 здобувачів освіти виконували завдання в місті Чернігові, 16 – у місті Ніжині. Серед учасників - переможниці  ІІІ (обласного ) етапу конкурсу, учениці Бахмацького ліцею №1 Софія Міщенко (8 клас) та Юлія Тертична (11 клас).

Учасникам були запропоновані завдання, складені фахівцями Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».  Конкурсанти розробляли проєкти, створювали сценарії, писали листи другові, який опинився за кордоном і навчається в іншій країні, українському героєві, який воює на фронті, есе про значення творчості Тараса Шевченка.

Переможців обласного етапу конкурсу, які стали учасниками фінального етапу змагання, привітали й нагородили дипломами Віктор Довбня, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, доктор філософських наук, доцент; Світлана Молочко, голова журі обласного етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського; Інна Вошкіна, завідувач відділу роботи з обдарованими учнями Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

Після завершення змагання роботи учасників обласного етапу були відправлені до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Бажаємо учасникам успіхів і нових перемог!

За матеріалами сайту ЧОІППО