3 та 4 лютого 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із правознавства та географії

Дата: 05.02.2024 13:41

03 лютого 2024 року  було проведено Всеукраїнську учнівську олімпіаду з правознавства. В інтелектуальному змаганні взяли участь 27 команд із 30 територіальних громад та Чернігівського обласного наукового ліцею Чернігівської обласної ради. П’ятдесят здобувачів освіти 9-11 класів  протягом чотирьох годин демонстрували свої знання з правознавства.Серед них і представники нашої громади - учениці Бахмацького ліцею №1 Юрченко Марія (9 клас), Якименко Вікторія (11 клас) та учениця Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Швець Крістіна (10 клас).

Учасники виконували тестові завдання; розв’язували юридичні задачі; розкривали положення законодавства щодо особливостей кримінальної відповідальності неповнолітніх, майнових прав і обов’язків батьків та дітей; характеризували конституційні права, свободи та обов’язки громадян України.

04 лютого відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії, учасниками якої стали 101 учень 8–11 класів від 33 команд області з 30 територіальних громад, 2 закладів освіти обласного підпорядкування та Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики». Протягом 4-х годин учні закладів загальної середньої освіти області виконували теоретичні задачі, завдання практичної спрямованості та тестові завдання.

Бахмацьку міську територіальну громаду представляли здобувачі освіти Бахмацького ліцею №1 Кулик Анна (8 клас), Мархель  Ілля (9 клас), Курінського ЗЗСО І-ІІІ ст. - Кириленко Дмитрій (10 клас), Халимонівського ЗЗСО І-ІІІ ст. - Євтушенко Тимофій (11 клас).

Бажаємо учасникам успіхів, натхнення, творчих звершень та інтелектуального зростання.

За матеріалами сайту ЧОІППО