Вітаємо переможницю четвертого етапу ХXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Дата: 09.04.2024 15:39

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика вже майже чверть століття об’єднує українців усього світу навколо рідної мови, сприяє зростанню її престижу серед молоді. У ньому беруть участь тисячі учасників від учнів початкової школи до студентів закладів вищої освіти.Здобувачі освіти Чернігівщини щорічно стають активними учасниками Конкурсу. За результатами проведення четвертого етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (наказ Міністерства освіти і науки України від 08 квітня 2024 року № 427) перемогу виборола Анна Сидоренко, учениця 8 класу Бахмацького ліцею № 1 Бахмацької міської ради, посівши ІІ місце.  Висловлюємо подяку обдарованій україночці за Любов та  Віру в перемогу рідного слова! Дякуємо вчительці Тетяні Левченко та батькам, які підтримують талант дівчини, сповна розкривають її потенціал, формують майбутню інтелектуальну спільноту, яка вже зараз своїми перемогами  зміцнює нашу Україну.

І нехай інтелектуальний Конкурс стане для нашої переможниці  наступною сходинкою до самовдосконалення й зростання!

За матеріалами сайту ЧОІППО