Здобувачі освіти Бахмацької громади знову серед переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Дата: 23.04.2024 17:26

Учнівські олімпіади вже багато років є складовою частиною комплексної програми пошуку, навчання, виховання та професійної орієнтації інтелектуально обдарованої учнівської молоді. Протягом січня - лютого 2024 року в області проведено III етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 навчальних предметів. Під час дії правового режиму воєнного стану в Україні інтелектуальні змагання проходили в змішаній (очній та дистанційній) формі, в закладах освіти або інших приміщеннях, обладнаних укриттям.

У 2023/2024 навчальному році було сформовано 49 команд від 52 територіальних громад, 2 закладів освіти обласного підпорядкування (Комунальний заклад «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради, Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради) та Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики».

Бахмацька міська територіальна громада була представлена командою у складі 57 учасників, які взяли участь у 16 олімпіадах.Оцінювання досягнень учнів проводили висококваліфіковані та неупереджені члени журі, які дотримувалися принципів академічної доброчесності.

Найкращі результати показали 3 учнівські команди: міста Чернігова (78 дипломів переможців) - перше командне місце; Бахмацької міської територіальної громади (42 дипломи) -  друге командне місце, міста Ніжина (34 дипломи) - третє місце.

Юні інтелектуали Бахмаччини здобули 8  дипломів І ступеня, та по 17 дипломів ІІ і ІІІ ступеня, поступившись лише здобувачам освіти з обласного центру, що свідчить про  якісну підготовку та високий рівень інтелектуальних здібностей учнів.

Щороку значна частина учнів демонструє високі результати з різних навчальних дисциплін, виборюючи по декілька дипломів переможців обласного етапу олімпіад. Серед учасників є здобувачі освіти, які нагороджені дипломами переможців у двох, трьох олімпіадах. Так, високий рівень знань із трьох навчальних предметів продемонструвала Сидоренко Анна, учениця 8 класу Бахмацького ліцею №1, із двох предметів

- учні Бахмацького ліцею №1 Оніщенко Вікторія (9 клас), Небеський Артем (10 клас), Якименко Вікторія (11 клас), Федько Анастасія (9 клас), Федько Роман (11 клас);

- учні Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Бойко Аліна (9 клас), Конюшенко Назар (10 клас), Швець Крістіна (10 клас).

У підсумковому наказі Управління освіти і науки Чернігівської ОДА відмічено, що ґрунтовні знання продемонстрували здобувачі освіти, які набрали найбільшу кількість балів в області:

- Нікіта Мезерний, учень 8 класу Бахмацького ліцею № 1, на олімпіаді з фізики (наставник: Світлана Пере дерій, учитель фізики);

- Крістіна Швець, учениця 10 класу Бахмацького ЗЗСО I - III ступенів № 5, на олімпіаді з правознавства (наставник: Світлана Сидоренко, учитель правознавства);

- Вікторія Якименко, учениця 11 класу Бахмацького ліцею № 1, на олімпіаді з технологій (трудового навчання) (наставник: Ольга Семенчук, учитель технологій (трудового навчання).

Високі результати здобувачів освіти на олімпіадах свідчать про значний унесок педагогічних колективів у формування ключових компетентностей обдарованої особистості.

Вітаємо здобувачів освіти та їх наставників із вагомими здобутками, бажаємо цілеспрямованості, невичерпної енергії та подальших підкорень  інтелектуального Олімпу!!!

Детальніше  за посиланням

За матеріалами підсумкового наказу  ОБЛУОН