Успіхи юних науковиць Бахмаччини
23 лютого завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на Чернігівщині, участь у якому взяли 120 юних дослідників у 12 наукових відділеннях. Традиційно конкурс-захист МАН – це перша сходинка у світ науки, яка дає змогу продемонструвати власні дослідження, актуальні ідеї і заявити про себе на Всеукраїнському рівні. Бахмацьку громаду представляли чотири переможниці І етапу в 4-х відділеннях:
- Іващенко Дарина, учениця 10 класу Бахмацького ліцею (науковий керівник Драбинога С.С.);
- Корень Юлія, учениця 9 класу Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 (науковий керівник Черненко Т.В.) ;
- Білан Анна, учениця 9 класу Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (науковий керівник Іванько Л.В.);
- Лобода Олеся, учениця 10 класу Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (науковий керівник Охріменко В.П.).
Під час захисту своїх робіт конкурсантки продемонстрували високий рівень академічної культури, навички критичного аналізу наукових проблем, глибину наукових досліджень, уміння аргументовано відстоювати власну точку зору, а також здобули досвід наукової дискусії та інтелектуального зростання. Кожна представлена робота – це не лише текст, а місяці наполегливої праці під керівництвом кваліфікованих наставників, які спонукали до пошуків і відкриттів.
3 учасниці стали переможцями обласного етапу, виборовши у висококонкурентній боротьбі 2 дипломи ІІ ступеня (Іващенко Д., Корень Ю.) та один - ІІІ ступеня (Білан А.).
Щиро вітаємо учасниць та їх наукових керівників, бажаємо нових ідей, перемог і подальших наукових здобутків!
Іващенко Дарина, диплом ІІ ступеня

Корень Юлія, диплом ІІ ступеня

Білан Анна, диплом ІІІ ступеня
