A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молодіжної політики та спорту Бахмацької міської ради

Тиницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Фото без опису

Керівник: Кривенко Лариса Петрівна. Освіта-вища

Фото без описуКонтакти  закладу:  тел.   (04635) 4-77-14    поштова  адреса  вулиця Центральна, 8, село Тиниця, Бахмацький район, Чернігівська область 16560  сайт    

email   tynytskaZOSH@ukr.net

Коротка історична довідка  

У 1874 році в селі Тиниця  відкрита перша Земська школа, яка працювала до революції 1917 року. Вона була вкрита солом’яною стріхою. У селі діяла чотирьохрічна школа, в якій навчалося 100 учнів. Більша частина населення була неписьменна. Закону про обов’язкове навчання не було, а тому частина учнів залишали школу з 2-го і 3-го класів. Таким чином, випускали з четвертого класу 14-16 учнів. У школі працювало 2 - 3 учителі. Перший випуск учнів здійснено у 1876 році. Це 16 випускників - усі хлопці. На випускних іспитах, крім учителя, були присутні поміщик та інспектор народної освіти міста Конотопа. Першим директором школи був Науменко Іван Федорович,  другим – Савенко Єгор Пилипович.

До більшовицької  окупації Тиницька школа носила ім'я Павла Ґалаґана.      З осені 1917 року навчання в школі велося рідною мовою. На той час був лише один шкільний будинок на чотири класні кімнати, збудований коштом сільської громади та шляхтянки Олени Кочубей-Майорової, який проіснував до 1943 року  та мав такий вигляд

Фото без описуПісля Голодомору в селі не змогли набрати дітей на десятирічну освіту, тому до 1938 року школа була семирічною. Діти старших класів до того часу  навчалися в Бахмачі, Конотопі У 1938 році в селі відкрито середню школу, де навчалося близько   600 учнів. Навчання проводилось у дві зміни. Перший випуск середньої школи був у 1941 році. Випущено зі школи 26 учнів,  а також був випуск із 9-го класу. Багатьох випускників  було мобілізовано на фронт.

В окупаційний період села в школі розташовувався німецький госпіталь. Коли німецькі війська відступали, то спалили всіх своїх поранених солдат, що знаходилися в госпіталі. Так була спалена школа. У післявоєнний період розпочалося будівництво приміщень сучасної школи.

На сьогоднішній день Тиницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - це 127 учнів, 23 педагоги, 11 працівників.

  • 1-4 кл. – 59;
  • 5-9 кл. – 57;
  • 10-11 кл. – 11;

У навчальному закладі працює 23 педагогічних працівників. Склад педагогічного колективу Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. на 2015-2016 н.р. за категоріями:

Вища категорія – 8, 

І категорія – 6,

ІІ категорія -2, 

Спеціаліст -7.

Звання “ старший учитель” мають 7 педагогів

Методична робота з педкадрами в Тиницькій ЗОШ I-III  ст.   зорієнтована на вирішення науково – методичної проблеми: “Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом упровадження елементів інноваційних технологій ”

У навчальному закладі працює 4 методичні об’єднання : МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу, МО вчителів природничого – математичного циклу , МО  вчителів початкових класів, МО класних керівників.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень