Обговорення проектів програм початкової школи

Дата: 06.12.2017 08:49

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.08.2017 № 1182 «Про створення робочих груп із розроблення навчальних програм для Нової української школи» та з метою запровадження компетентнісного підходу та нового змісту початкової освіти з 01 по 15 грудня 2017 року освітяни запрошуються до громадського обговорення двох проектів Типових освітніх програм для початкової школи та навчальні програми з української мови як державної та мовами національних меншин, які знаходяться за посиланням: http://mon.gov.ua/citizens/zv%E2%80%99vazki-z-gromadskistvu/konsultaczivi-z- gromadskistvu/gromadske-obgovorennva-2017.html.

Свої зауваження та пропозиції до кожного проекту надсилати окремо (проект 1, проект 2, навчальні програми з української мови як державної та мовами національних меншин) на електронні адреси: a_lototska@mon.gov.ua, oks_on@ukr.net, r.shyyan@gmail.com

Результат пошуку зображень за запитом "нова українська школа"