Сектор освіти Бахмацької Районної Державної Адміністрації

НОВИНИ

Олімпійській день у закладі відпочинку «Літній»

Дата створення: 15:07 13.06.2019

З нагоди 125-ї річниці заснування Міжнародного олімпійського комітету вихованці закладу відпочинку «Літній» Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 долучилися до проведення Всеукраїнського Олімпійського дня. Головною метою даного заходу є розвиток олімпійського руху в Україні, поширення даних ідей серед учнів, залучення школярів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, а також пропаганда здорового способу життя. Після представлення своїх загонів юні спортсмени взяли участь у колективній розминці разом з призерками обласних змагань з волейболу. Згодом учасники випробували свої сили у таких видах змагань: «Веселі естафети», «Спритна скакалочка», «Могутні котигорошки», «Веселі стрибунці», «Швидкісні забіги».  Наприкінці заходу діти отримали відповідні нагороди, було підведено підсумок конкурсу малюнків на олімпійську тематику.  Протягом усього Олімпійського дня  панувала весела та дружня атмосфера, а самі учасники отримали масу  позитивних емоцій та драйву. 

Літо –це пора нових вражень, пора нового яскравого життя

Дата створення: 14:58 13.06.2019

Літо –це пора нових вражень, пора нового яскравого життя. Саме тому влітку працюють пришкільні заклади відпочинку , які мають бути джерелом позитивних емоцій , дружби, доброти та здоров?я.

На подвір`ї Бахмацького ЗЗСО І – ІІІ ст. № 2 нині лунає дитячий сміх.

Дата створення: 12:17 13.06.2019

Стомлена від навчання дітвора, не марнуючи часу, з головою занурилася в омріяний відпочинок. На подвір`ї Бахмацького ЗЗСО І – ІІІ ст. № 2 нині лунає дитячий сміх. Для дітей проводяться розважальні ігротеки,конкурси, спортивні змагання, вікторини, квести. А саме «Чарівна україночка», «Пірати -джентельмени удачі», «Подорож найцікавішими місцями України», «Чарівний світ казок», «День підприємця» та інші. Діти відвідали пожежну частину, місцевий краєзнавчий музей, завітали до пекарні на екскурсію. Виховна робота пришкільного таборі «Веселка» організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично, розвинула свій творчий потенціал. Завдяки гарній організації та злагодженій роботі вихователів табору час спливає непомітно, швидко й весело.

ЛІТНІ АНГЛОМОВНІ ТАБОРИ БАХМАЧЧИНИ: Курінський НВК

Дата створення: 10:47 13.06.2019

На базі Курінського НВК третій рік успішно працює літній англомовний табір «Friends» («Друзі»). Цього року 16 учнів 5-8 класів відпочивають, поглиблюють свої знання та вдосконалюють навички спілкування англійською мовою разом з вчителями Наталією Юшкевич та Людмилою Коросташевич.

Нехай кожен день у таборі буде цікавим, яскравим та корисним!

Дата створення: 10:27 13.06.2019

Літні канікули – пора відпочинку та розваг і провести їх кожному хочеться цікаво, весело й корисно. Щороку в Курінському НВК працює пришкільний табір «Берізка». Вихованці закладу відпочинку разом з педагогом-організатором Ларисою Савченко живуть активним та насиченим життям, готують захоплюючі конкурси, змагання та вікторини. Не менш подобаються дітям мандрівки та екскурсії, виготовлення сувенірів своїми руками, підготовка до виступів і свят. Щоденні виховні,  розважальні заходи, екскурсії та спілкування з однолітками приносять радість, задоволення і новий досвід.

ЛІТНІ АНГЛОМОВНІ ТАБОРИ БАХМАЧЧИНИ: Бахмацька ЗОШ І-ІІІст. №4

Дата створення: 11:39 11.06.2019

     Уже традиційно на базі пришкільного табору  відпочинку «Джерельце» Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№4 для 14 учнів 3, 5-х класів вчителями англійської мови Валентиною Олефіренко та Людмилою Богдан організовано  роботу літнього англомовного табору.

ЛІТНІ АНГЛОМОВНІ ТАБОРИ БАХМАЧЧИНИ: Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Дата створення: 08:58 11.06.2019

          Весело і з користю проходить час в літньому англомовному таборі “ABC camp” на базі пришкільного табору з денним перебуванням Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№1. 20 учнів 3-4 класів беруть активну участь у різноманітних заходах: конкурсах, змаганнях, іграх під дбайливим керівництвом вчителів англійської мови Вікторії Соболєвої, Алли Міщенко, Тетяни Соколової, Наталії Євстаф’євої, Вікторії Копи.

«Пролісок» наш не сумує, а гуляє й бешкетує!

Дата створення: 15:35 06.06.2019

Завершився навчальний рік, закінчились уроки, домашні завдання, і наступили довгоочікувані канікули. Літні канікули – унікальний час для відпочинку, час зміцнення здоров’я, час для улюблених занять та прогулянок  з друзями.