Патріотична акція «Мій Крим» у Халимонівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 15.12.2017 15:08

14 грудня в 1 класі проведено віртуальну подорож «Чарівними куточками Криму», під час якої учні поглибили свої знання про територію нашої держави, про Україну як країну з багатою культурною спадщиною. Після перегляду відео відбулася гра-вікторина «Крим – перлина України», де діти змогли закріпити отриману інформацію.

«Крим в моєму серці». Саме під такою назвою 12 грудня в 7 класі відбулася виховна година, спрямована на підтримку цілісності та єдності нашої держави. Головною метою заходу стало виховання поваги до Конституції України, Законів України, утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства. Учні ділилися враженнями від тих місць, де побували в Криму. Доводили думку: «Крим – це Україна»