Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Мрії здійснюються…

    Дитячі усмішки, патріотичні українські пісні, запальні танці, гуморески, палаюче багаття, подарунки, море позитивних емоцій - все це про відкриття І табірної зміни у дитячому  позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Мрія».

    На подвір’я закладу поспішають батьки, яких радо зустрічають святково одягнені дітлахи.

    Звучить Державний Гімн, гордо майорить прапор України – урочистості розпочато. З привітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Міщук, який побажав учням гарно відпочити, знайти нових друзів, розкрити свої здібності і таланти та оздоровитися.

    Учнів також вітала начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба, яка, зокрема, висловила слова вдячності керівнику сільськогосподарського підприємства Василю Булаху та Курінському сільському голові Леоніду Вдовенку за надання матеріальної допомоги закладу. Вона також зазначила, що у ІІ зміни оздоровленням планується охопити 160 учнів району. Ліжко-день у закладі «Мрія» коштуватиме 156,6 грн. Харчування дитини становитиме 70 грн у день. Крім того, для оздоровлення дітей соціально-вразливих категорій у закладі „Мрія” відділом освіти буде профінансовано 20 безкоштовних путівок.

    Від керівництва району табору «Мрія» передано багатофункціональний пристрій (принтер, сканер, ксерокс).

    Святкову концертну програму представили діти, батьки та вихователі. Вразив своєю неповторністю виконання хореографічний колектив «Грація» номером «Буковинські забави». Мама, Лариса Ворона, заспівала пісню «Родина».

    Щиро і мелодійно прозвучали слова пісні «Україна – це ти!» у виконанні Вікторії Луценко, завідуючої закладу «Мрія».

«Моє ім'я - Батьківщина,

Лелеки легке крило.

Моє ім'я - Україна

І сонечка тепло.

Моє ім'я - Вишиванка,

Я - хрестик на полотні.

Моє ім'я - синє небо,

Я - сонях малий під ним».

Із рук дітей у небо піднялись сині та жовті кульки як молитва за мирне небо над Україною!« повернутися до списку новин