Освітяни Бахмаччини відзначили професійне свят

Дата: 29.09.2017 16:01

Вересневої пори вчителі Бахмаччини вже традиційно зібралися у районному Будинку культури, щоб відзначити професійне свято – День працівників освіти. Котрий рік поспіль осінь стала часом підбиття підсумків роботи педагогів та вихователів дошкільних закладів – найкращі та найактивніші отримали почесні відзнаки та грошові винагороди.

Свято разом з усіма освітянами зустріли голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба, помічник народного депутата України Валерія Давиденка - Володимир Мельник. Кожен з них не шкодував побажань для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю. Напевне, жодна відзнака не зможе повністю винагородити викладачів за їх копітку, наполегливу творчість, за безсонні ночі над учнівськими зошитами, прагнення посіяти добро та любов до рідної землі у дитячих серцях. Тим не менше визнання заслуг та досягнутих успіхів – це завжди приємно.

Грамотою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагороджена Дудка Валентина Федорівна, директор Бахмацької гімназії Бахмацької районної ради Чернігівської області.

Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагороджена  Вовк Лариса Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бахмацької районної ради Чернігівської області.

За сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління оголошена Подяка Міністерства освіти і науки України Терещенку Олександру Миколайовичу, учителю фізичного виховання Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бахмацької районної ради Чернігівської області.

За сумлінну  працю, вагомий внесок у виховання і навчання  учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти спільною Почесною грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради нагороджені  Борисенко Лариса Михайлівна.

- Оголошена  Подяка голови районної державної адміністрації та голови районної ради

- Оніщенко Ірині Олександрівні, директору Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;

- Демченко Марії Федорівні, завідувачу Бахмацького дошкільного навчального закладу № 3 «Берізка»;

- Данилець Тетяні Михайлівні, учителю початкових класів  Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

- Іваньку Ігорю Миколайовичу, учителю історії Бахмацької гімназії .

- За сумлінну педагогічну діяльність, вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти

- Почесною Грамотою Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації нагороджені:

- Комар Олександр Васильович, директор Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

- Протащук Сергій Миколайович, директор Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

За вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята –Дня вчителя Почесною грамотою відділу освіти нагороджені :

- Яковенко Світлана Василівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти;

- Семенченко Людмила Миколаївна, учитель початкових класів Курінського НВК;

- Радогуз Людмила Вікторівна, учитель української мови та літератури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;

- Назаренко Наталія Олександрівна, учитель англійської мови Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Онопа Людмила Миколаївна, учитель історії та правознавства Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

- Герман Оксана Василівна, учитель математики та інформатики Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

- Матісько Наталія Миколаївна, вчитель української мови,літератури,  історії  та зарубіжної літератури Бахмацької ЗОШ І – ІІІ ст. № 1;

- Чепуль Людмила Іванівна, вчитель історії  та права  Стрільницької ЗОШ І – ІІІ ст.;

- Дзюба Віта Миколаївна, вчитель української мови та літератури  Стрільницької ЗОШ І – ІІІ ст.;

- Соловей Валентина Володимирівна, учитель початкових класів Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

- Скрипак Ірина Миколаївна, учитель початкових класів Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Вайло Наталія Василівна, учитель географії Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Жибер Ольга Вікторівна,  учитель біології Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Обелець Василь Сергійович, учитель фізичної культури  Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Куслій Яна Миколаївна, педагог-організатор Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;

- Данилець Світлана Іванівна, асистент учителя Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;

- Пасічник Валентина Миколаївна, учитель початкових класів Кропивненського НВК;

- Горбатенко Ольга Дмитрівна, учитель хімії, біології та географії Курінської ЗОЩ І-ІІ ступенів;

- Гриненко Надія Миколаївна, учитель української мови і літератури та зарубіжної літератури Курінської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Зимогляд Алла Іванівна, учитель історії та правознавства Бахмацького НВК;

- Ворона Антоніна Василівна, учитель української мови та літератури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

- Городненко Галина Василівна, учитель початкових класів Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

- Костовська Олена Миколаївна, учитель  української мови та літератури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

За вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня вихователя і всіх дошкільних працівників нагороджено  Почесною грамотою відділу освіти

- Міняйло Лариса Євгеніївна, вихователь Бахмацького ДНЗ № 1 «Рукавичка»;

- Ільченко Валентина Анатоліївна, вихователь Бахмацького ДНЗ № 3 «Берізка».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації