Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

День захисту дітей «Яскраві барви дитинства»

   

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наші радість і  майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, учителів, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Цьогоріч День захисту дітей в дошкільних, освітніх та позашкільних закладах району в умовах карантину проходитиме онлайн. У окремих закладах дошкільної освіти, які відновляють свою роботу з 01.06.2020, заходи відбудуться згідно карантинних обмежень.

До Дня захисту дітей оголошується марафон-челендж «Яскраві барви дитинства». Пропонуємо дітям,  батькам  на вибір узяти активну участь в онлайн-номінаціях:

  • конкурс сімейної фотографії «Дружно працюємо, весело відпочиваємо» з підписом;
  • конкурс дитячих малюнків «Здрастуй, літечко!»;
  • конкурс творів-мініатюр «Яскраві спогади дитинства» (не більше однієї сторінки учнівського зошита);
  • фото-парад близнят;
  • флешмоб для дітей, батьків «Коли я був (була) маленьким (маленькою)»

улюблене дитяче фото + рядок про те, при яких подіях воно було зроблено);

  • відео-конкурс віршів (уривок) «Територія дитинства» на тему дружби, літа, пригод (не більше півтори хвилини).

 

 « повернутися до списку новин