Халимонівська ЗОШ І-ІІІ ст. долучилася до відзначення Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2017 15:07

Халимонівська ЗОШ І-ІІІ ст. долучилася до відзначення Дня Гідності та Свободи. З цією метою  на загальношкільний виховний захід «За Україну, за її волю, за честь, за правду, за народ» зібралися учні 5-10 класів. В ході заходу педагоги й учні згадали про дві революції, переглянули презентацію «Цей день в історії», зупинились на подіях, що відбувались на Майдані та проходять на Сході нашої держави, вшанували хвилиною мовчання полеглих на війні Пилиповського Владислава та Кошмала Сергія.

Школярі на карту України наклеїли символічних ангелочків з побажаннями для українського народу. Година спілкування, що проходила в дружній зворушливій атмосфері плавно перейшла в історичний квест «Козацькому роду нема переводу», де учні виконували завдання, пов’язані з історією рідного краю. Захід згуртував не лише учнів, а й педагогів школи, об’єднав у дружний колектив однодумців.