ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ В ДМИТРІВСЬКІЙ ЗОШ

Дата: 21.11.2017 15:13

20 листопада у історичному музеї Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. на тематичну екскурсію «Борись, Україно!» зібралися ті , хто небайдужий і прагне передавати пам`ять про  нашу історію наступним поколінням. На цей захід були запрошені керівники підприємств, селищний голова, мати Героя Небесної Сотні Прохорського В.  Діденко С.М. та громадськість.

Екскурсоводи зворушливо розповідали про історію Дмитрівки у різні епохи, представляючи ексклюзивні експонати , а вустами декламаторів піднесено лунали  слова про Майдан, про війну , якої немає… Особливо розчулив усіх вірш «Мамо!» у виконанні Софійки Джемесюк, учениці 3 класу. Завершив екскурсію кліп «Борись,Україно!» , після чого у ході обговорення вчителі і гості школи висловили надію на краще майбутнє України- вільної, соборної , найкращої держави Європи.