Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про атестацію педагогічних працівників

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про атестацію педагогічних працівників.

Проєктом передбачається визначити порядок проведення атестації педагогічних працівників як системи заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності.

 

За результатами атестації може бути:

  • встановлено відповідність або невідповідність педагогічного працівника займаній посаді;
  • присвоєно наступну чи нижчу кваліфікаційну категорію або підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію;
  • підтверджено чи не підтверджено раніше присвоєне педагогічне звання, присвоєно чи не присвоєно педагогічне звання;
  • присвоєно (підтверджено) тарифний розряд.

Проєктом  передбачено механізм проведення атестації педагогічних працівників, які успішно пройшли сертифікацію.

    

Пропозиції та зауваження до проєкту можна надсилати до 05 жовтня 2021 року на е-пошту v_bozhinskiy@mon.gov.ua (Божинський Володимир Святославович, керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН) або storchak@mon.gov.ua (Сторчак Ніна Анатоліївна, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН) з темою повідомлення «Атестація. Громадське обговорення».

 

Ознайомитись з документом можна за посиланням : проєкт « повернутися до списку новин