Районний етап змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

Дата: 15.12.2017 16:45

15 грудня в спортивній та актовій залах Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відділом освіти райдержадміністрації  спільно з сектором сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено районний етап змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Головна мета проекту – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, організація їх змістовного дозвілля.

На змагання з’їхалися команди з 10 закладів загальної середньої освіти:

• Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
  • Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4;
  • Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5;
  • Бахмацької гімназії;
  • Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Красненського НВК;
  • Курінського НВК;
  • Фастовецького НВК;
  • Халимонісвської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На відкритті змагань учасників привітали завідуючий районним методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації Станіслав Воробей, завідувачка сектору сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Світлана Діденко, директор Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Ірина Оніщенко, які побажали всім учасникам гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги найкращим.

Головний суддя Ігор Татаренко повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, вікторина з історії Олімпійського руху, комбінованої естафети та гри «Артбол».

За підсумками всіх конкурсів, набравши найбільшу суму балів, переможцем районного етапу змагань «Олімпійське лелеченя» стала команда Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Друге місце завоювала команда Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Третє місце виборола команда Бахмацької гімназії.

Результат пошуку зображень за запитом "олімпійське лелеченя 2017"

Результати змагань в зведеному протоколі.

Привітання учасників

Переможці змагань