Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

День захисту дітей

      Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й безтурботного дитинства. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідну Україну. Турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших завдань освітньої галузі району.

       1 червня в усіх дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Бахмацького району педагоги та їх вихованці долучилися до святкування.  Зранку дітей зустрічали яскраво прикрашені майданчики, протягом дня лунали веселі дитячі пісні «Щасливе дитинство» та цікаві забави «Нехай завжди сміються діти». Весело та насичено були проведені ігри, розваги, змагання, естафети. Діти й дорослі співали пісні про щасливе дитинство, танцювали таночки з різноманітними казковими персонажами, розповідали вірші про літо, мир та дружбу, завзято грали в ігри, отримуючи за кожне виконане завдання цікаві подарунки-сюрпризи. Малята були учасниками конкурсів малюнків на асфальті «Моє кольорове дитинство», будували пісочні споруди.

     Найвищою оцінкою заходів був щирий дитячий сміх. Дошкільнята залишилися дуже задоволені., а на завершення в небо на кольорових кульках полетіли голуби - символи миру і добра. Проведені заходи не лише принесли величезне задоволення дітям, а й сприяли розвитку пізнавальної активності, творчості та співпраці в колективах.« повернутися до списку новин