Засідання районного методичного об’єднання вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти району «Використання педагогічної спадщини Василя Сухомлинського в роботі педагогів-дошкільників»

Дата: 04.12.2019 15:41

04 грудня 2019 року на базі Бахмацького закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №3 «Берізка» відбулося засідання районного методичного об’єднання  вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти району з проблеми «Погляди Василя Сухомлинського щодо розвитку мови дітей, роль природи у цьому процесі».

Метою заходу було: збагатити зміст професійної діяльності вихователів ідеями видатного українського вченого, філософа, неперевершеного педагога Василя Сухомлинського; підвищити рівень поінформованості вихователів  з даного питання; стимулювати процес якісних змін у професійній діяльності вихователів ЗДО; заохотити їх до саморозвитку, рефлексії власної діяльності та творчості.

Учасники переглянули інтегроване заняття з розвитку мовлення з використанням елементів  творів В. Сухомлинського у ясельній групі на тему: «Як осінь берізкам золоті стрічки вплела» (вихователь Валентина Ільченко),   ознайомились із досвідом упровадження даної методики у закладі. Присутні високо оцінили рівень проведеного заняття, зазначили, що вихователь використала ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, якими захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.

Слухачі обговорили питання використання ідей В. О. Сухомлинського щодо мовленнєвого розвитку  дошкільників. Присутні вихователі поділилися досвідом роботи за творами талановитого вчителя.

Під час підведення підсумків керівник методичного об’єднання Наталія Курило, вихователь Бахмацького ЗДО №1 «Рукавичка» відзначила актуальність даної теми на сьогоднішній день та надала молодим педагогам рекомендації щодо виконання системи вимог Василя Сухомлинського до діяльності педагогів-дошкільників.