До Дня захисника України — конкурс патріотичного малюнку

До Дня захисника України у навчальних закладах Бахмаччини відбувся конкурс патріотичного малюнку. Головною метою конкурсу є духовна підтримка військовослужбовців та виховання у молоді почуття патріотизму та гордості за наших захисників.

На конкурсі представлені роботи учнів Бахмацьких загальноосвітніх шкіл №1,4,5, Бахмацької гімназії та загальноосвітньої школи № 2 с. Бахмач.

12 жовтня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко та голова ГО «Родина бійця» і «Єдина родина Чернігівщини» Жанна Ровна оглянули виставку патріотичних малюнків і визначили переможців.З кожної школи було обрано одну найкращу роботу, за яку юні митці отримають подарунки на урочистостях з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації