Відбулися січневі засідання районних методичних об’єднань

Дата: 05.01.2018 11:29

03-04 січня 2018 року більшість педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району об’єдналися для участі в роботі 16 професійних методичних осередків –  секційних засіданнях заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів із виховної роботи, завідувачів і вихователів-методистів дошкільних закладів освіти, відповідальних за підготовку команди до гри «Сокіл»(«Джура») та   районних методичних об’єднань учителів початкових класів, української мови й літератури, математики, іноземних мов, біології та хімії, історії та правознавства, географії та економіки, основ здоров’я, фізики, інформатики, трудового навчання, предмету «Захист Вітчизни», які відбулися на базі Бахмацьких гімназії та ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 5.

Районний методичний кабінет надав методичну підтримку керівникам РМО в реалізації плану роботи фахових об’єднань, розгляді актуальних проблем методики викладання навчальних предметів. Завідуючий та методисти РМК ознайомили учасників з основними напрямками й завданнями освітнього процесу у ІІ семестрі 2017-2018 навчального року та календарно-тематичним планом методичних заходів, розглянули нові навчальні плани для старшої школи, які будуть впроваджені з 1 вересня 2018 року.

Відповідно до планів роботи РМО вчителі проаналізували досягнення в роботі з обдарованими учнями, педагоги, які атестуються в поточному навчальному році,  представили досвід роботи над власною науково-методичною проблемою, було акцентовано увагу на підготовці учнів 9, 11-х класів до державної підсумкової атестації та учнів 11-х класів до зовнішнього незалежного оцінювання, проаналізовано результативність  участі учнів  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  та  творчих  конкурсах різних рівнів, розглянуто методику підготовки школярів до обласного етапу олімпіад.

Наступним етапом роботи стало вироблення рекомендацій, що сприятимуть реалізації пріоритетних завдань у роботі на 2018 рік, серед яких: якісна реалізація  Державного стандарту базової загальної середньої освіти;  активне впровадження в освітній процес ІКТ, проектних інтерактивних технологій; створення умов для раннього виявлення творчих здібностей, розвитку обдарованості учнів, залучення та підготовка їх до участі в  конкурсах, турнірах та олімпіадах.

Також у рамках роботи РМО були підведені підсумки конкурсу «Учитель року 2018». Переможці, лауреати й учасники  в 4 номінаціях отримали відповідні нагороди  - грамоти, дипломи, подяки відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації та пам’ятні подарунки.

На засіданнях панувала творча дружня атмосфера, яка сприяла плідній результативній діяльності педагогічних працівників.

Секційне засідання завідувачів ЗДО та вихователів дошкільних груп НВК

Презентація проекту закладу дошкільної освіти №1 Рукавичка

Секційне засідання заступників директорів з НВР

Презентація навчального плану 10-х класів 2018-2019 н.р.

РМО вчителів початкових класів

РМО вчителів української мови і літератури

РМО вчителів історії та правознавства

РМО вчителів географії та економіки