Підсумки участі команди району у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Дата: 24.04.2018 11:40

Від 10 січня до 10 лютого 2018 року в м. Чернігові було проведено III (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. В обласному етапі олімпіад узяло участь 54 учасники з нашого району.

Цьогоріч кількість учнівських команд збільшилася до 41 за рахунок участі команд об’єднаних територіальних громад. (У минулому навчальному році в змаганні брало участь 33 команди). За підсумками олімпіад, першість здобула команда учнів шкіл із міста Чернігова. Друге, третє та сьоме - посіли команди учнів закладів освіти міст Прилук, Ніжина та Новгорода-Сіверського (відповідно).

У першу десятку увійшли школярі Бахмацького, Городнянського, Чернігівського районів. Порівняно із 2016-2017 навчальним роком підвищила результат і команда учнів нашого району (із 12 на 8 місце), здобувши 23 дипломи.

Таблиця результатів