Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Підвищена увага – навчальним закладам району

21 серпня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Ларисою Журбою здійснили робочий візит у навчальні заклади міста. Відвідали Бахмацькі загальноосвітні школи № 1, 5 та Бахмацьку гімназію з метою перевірки їх готовності до початку 2017 – 2018 навчального року.

Особливу увагу під час перевірки було звернено на проведення поточних ремонтів у навчальних закладах: класних кімнатах, кабінетах, коридорах, спортзалах, їдальнях та акцентовано на питанні покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів.

- Якісна освіта – це запорука успіху в майбутньому не лише окремої особистості, але й усього суспільства загалом. Як відомо, високий рівень освіти безпосередньо пов’язаний з належною матеріальною базою навчального закладу, - зазначила Тетяна Неділько в ході спілкування з директорами шкіл.

В цілому, від навчальних закладів склалось приємне враження. Звісно, до початку нового навчального року ще є час. Залишилося зробити останні штрихи, щоб Свято першого дзвоника порадувало і дітвору, і педагогів, і гостей.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин